Nanoszenie zmian na projektach architektonicznych

sprzedaż mieszkań rynek pierwotny Poznań Jeżyce http://jandach.pl/pl/deweloper-poznan-jezyce Deweloper Poznań Jeżyce

Architekt i klient zupełnie inaczej patrzą na projekt domu i odmiennie podchodzą do tworzenia projektu i dokonywania w nim zmian. Oczywiście inaczej to wygląda z gotowym już projektem a inaczej jest w sytuacji, gdy projekt postaje jakby od zera podczas wspólnych rozmów klienta z projektantem. Często niestety zdarzają się takie sytuacje, że ktoś kupuje gotowy projekt i początkowo mu się on podoba, ale pojawia się osoba trzecia tak zwany majster i wtedy wiele się zmienia. Dlatego ważne jest zatrudnienie architekt wnętrz częstochowa.

Budowlaniec zaczyna ingerować w rozwiązania zaproponowane przez architekta i namawia właściciela domu do zmian. Ten nie wie co ma myśleć i prosi o zmienienie projektu. Niestety nieczęsto jest to możliwe.

Niestety większość projektów nie nadaje się do tego aby je zmienić. Zazwyczaj trzeba zaprojektować dom od nowa, a w momencie gdy jest on już w trakcie budowy nie jest to możliwe. Często więc architekt musi sporo się natłumaczyć i wyjaśniać wszystkie te zawiłości.

Nie zawsze takie rozmowy kończą się dobrze.

wizausa.pl

You may also like...