Jakie linie lotnicze dominują w Polsce?

kielce pomoc drogowa http://bagazowka.org/

Polacy do lotów przekonują się bardzo powoli. Wciąż nie jest to rozwiązanie cenowe, które pozwala na podróżowanie każdemu, a w obliczu ostatnich zamachów, samoloty uważane są za względnie niebezpieczny środek lokomocji. Jakie jednak linie lotnicze dominują w Polsce? Bardzo znaną siecią jest Wizz Air.

To węgierska spółka, kojarzona z tanimi liniami lotniczymi. Pierwszy lot tej sieci w Polsce miał miejsce z Katowic w 2003 roku i od tego czasu marka urosła do miana jednego z najważniejszych transporterów lotniczych w Polsce. Ta sieć lotnicza cieszy się szczególną popularnością w krajach Europy Wschodniej, gdzie tanie loty, a nie komfort lotu, są najważniejszym aspektem, decydującym o wyborze lotu.

Bardzo ważne są także Polskie Linie Lotnicze „LOT”. To spółka państwa, która wciąż się rozwija i mimo ogromnego kryzysu w 2012 roku, oferuje loty na coraz szerszą skalę. LOTem można dolecieć już nie tylko do państw europejskich, ale także do Sri Lanki czy Tajlandii, a w przyszłym roku oferta ma zostać jeszcze bardziej pogłębiona w kierunkach egzotycznych.

łódź wypożyczalnia samochodów

You may also like...